Xiaomi telefonlarında görülmemiş indirim başladı!

Türkiye’de yaptığı yatırımlar ile son günlerde gündemden düşmeyen Xiaomi, bugün indirim kampanyası ile karşımıza çıktı. Sevilen Xiaomi telefonları bin TL’ye varan indirimler ile müşterilerini bekliyor. Xiaomi Türkiye garantili olan bu telefonlar yüzde 20 ila yüzde 32 arasında indirime girmiş durumda. Peki, hangi telefonların fiyatı düştü?

Xiaomi telefonlarında büyük indirim

İndirim furyasında; Redmi Note 9S, Note 9, Redmi 9C ve Mi Note 10 Lite modellerinin fiyatı düşüyor. Redmi Note 9S, 3.299 TL’den 2.449 TL gibi bir fiyata iniyor. Redmi Note 9 Pro, 3.799 TL’den 3.238 TL‘ye, Redmi 9C 2.699 TL’den 1.800 TL‘ye ve Xiaomi Mi Note 10 Lite 128 GB modeli 3.899 TL‘den alıcılarını bekliyor. Çok yakında Xiaomi Mi Note 10 Lite’ın 64 GB’lık sürümünün Türkiye’ye geleceğini ve daha uygun fiyatla satılacağını belirtelim.

Güçlü donanımları ile dikkat çeken bu telefonların fiyatlarının bu denli düşmesi oldukça sevindirici. Xiaomi’nin Türkiye‘de Mart ayında telefon üretmesinden sonra bu indirimli fiyatlar kalıcı olacak gibi görünüyor. Devletimizin yabancı yatırımcılardan bazı vergilerileri almaması veya düşürmesi, firmaların fiyatlarını düşürmesini sağlayacak.

Eğer şu sıralar telefon almayı düşünüyorsanız özellikle Redmi Note 9S ve Redmi Note 9 modellerinde yapılan bu indirimi mutlaka değerlendirmenizi tavsiye ediyoruz. Böyle indirim bir daha gelmeyebilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*