Xiaomi MIUI 12.5 yükleyecekler! Bunları unutmayın!

Akıllı telefon pazarındaki dinamik isimlerden biri olan Xiaomi yeni arayüzü MIUI 12.5 için tüm hazırlıklarını tamamladı. Peki MIUI 12.5 kullanıcılara ne gibi özellikler sunacak?

Bilindiği üzere MIUI çok da stabil çalışan bir arayüz değil. Xiaomi bu arayüzü adam etmek için çok emek sarf etse de her güncellemede farklı modellerde, farklı hatalar ortaya çıkıyor.

Elbette Çin merkezli şirketin tüm hataların üstesinden gelmesi çok da kolay olmuyor. MIUI 12.5 ise herşeyden önce hatasız bir şekilde kullanıcılara sunulmak isteniyor. En azından temel prensip bu.

Xiaomi MIUI 12.5 yükleyecekler! Bunları unutmayın!

Şimdi gelelim MIUI 12.5 ile gelecek 5 gizli özelliğe. Eğer MIUI 12.5‘e geçmeyi planlıyorsanız mutlaka bu özelliklere de göz atmanızı tavsiye ederiz.

Eğer MIUI 12.5 hakkında bu tarz dikkatinizi çeken özellikler varsa yorum olarak bizlerle paylaşabilirsiniz. Ayrıca bu arayüzü yükledikten sonra herhangi bir hata ile karşılaştıysanız bu hatayı da yorum olarak bizlerle paylaşabilir ve okurlarımızdan ya da yetkililerden destek alabilirsiniz.

Sonuçta söz konusu yeni bir arayüz olduğunda daha önce karşılaşmadığımız hatalar ya da yenilikler gözden kaçabiliyor.

Özellikle MIUI tarafında yenilikten çok ısınma kökenli sorunlar ortaya çıkabiliyor. Bu sebepten ötürü arayüz kullanımında dikkatli olmanızı ve güncellemeleri belli bir süre bekledikten sonra gerçekleştirmenizi tavsiye ederiz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*