Xiaomi Mi 11 Ultra ekranlı kamera ile geliyor!

Telefonda kamera konusunda yeni bir devir başlayacak. Xiaomi Mi 11 Ultra, arka kamerasında ikinci ekrana yer verecek. Peki bu ekran ne işe yarayacak?

Aralık 2020’de Xiaomi Mi 11 ile yeni nesil amiral gemisine giriş yapan Xiaomi, şimdi çıtayı daha da yükseltmek istiyor. Xiaomi Mi 11 Ultra modelini yakında tanıtacak olan firma, ilginç teknolojilerini Android kullanıcıları ile buluşturmaya devam edecek. Bugün ortaya çıkan sızıntıya göre; Xiaomi Mi 11 Ultra’nın arka kamerası ikinci ekrana sahip olacak.

Devasal bir kamera bölümü ile gelecek olan telefonda küçük bir arka ekran yer alacak. Bu sayede Selfie çekerken ekranı doğal olarak da kendinizi görebileceksiniz. Ayrıca tripod çekimleri için de bu özellik büyük kolaylık sağlayacak.

Kamera demişken telefonun arka tarafında 50 Megapiksel ana + 48 Megapiksel ultra geniş açılı lens + 48 Megapiksel telefoto kamera kurulumu yer alacak. Bu kameralar 120 kat zoom yapabilecek.

Ön yüzeye baktığımızda ise 20 Megapiksellik kameranın kullanılacağını görebiliyoruz. Gücünü Snapdragon 888 yonga setinden alacak olan telefonda muhtemelen 12 GB RAM opsiyonuna da yer verilecek.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*