Xiaomi kablosuz kulaklık modelleri indirimde! Büyük fırsat

Teknoloji dünyasına sunmuş olduğu uygun fiyatlı akıllı telefon modelleri ile popülerlik kazanan Xiaomi, giyilebilir teknoloji sektöründe de satışlarını arttırmak istiyor. Çin menşeli teknoloji devi, hem akıllı saat alanında hem de kablosuz kulaklık alanında çalışmalarına ara vermeden son sürat devam ediyor. Özellikle fiyat/performans olarak oldukça iyi işler çıkartan kablosuz kulaklık modellerinin büyük bir bölümü, Xiaomi imzası taşıyor. Bu kulaklıkların fiyatları zaten oldukça uygun ancak yapılan indirimler sayesinde sözünü ettiğimiz ürünler daha da uygun hale geliyor.

Xiaomi kablosuz kulaklık modelleri indirimde! Büyük fırsat

Şirketin en uygun fiyatlı kablosuz kulaklık modeli, Haylou GT1 olarak görülüyor. Bahsi geçen cihazın fiyatı online mağazalarda 119,90 TL’den satışa sunuluyor. Bu bedelin bir kablosuz kulaklık için oldukça uygun olduğunu net bir şekilde söyleyebiliriz. Böylece karmaşık kablolardan kurtulmak ve müzik keyfini doyasıya yaşamak mümkün oluyor. Ancak Haylou GT1 ve benzeri kablosuz kulaklık modelleri, telefon görüşmeleri yapmak için pek uygun durmuyor. Zira bu ürünlerin kalitesi, görüşme yapmak için çok elverişli değil.

Bu modelin bir üst seviyesini istiyorum diyorsanız Haylou GT1 Pro tavsiye edilebilir. Hali hazırda 139,89 TL’lik bir fiyat etiketine sahip olan cihaz, kardeşinden daha iyi bir performansa sahip. 2021 yılının Ocak ayında Haylou GT2 158,00 TL, Xiaomi Redmi Airdots 131,00 TL, Xiaomi Redmi Airdots Basic 2 129,89 TL’lik fiyatları ile dikkat çekiyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*