Xiaomi durmak bilmiyor, şimdi de yeni termos modelini tanıttı!

Çinli teknoloji devi Xiaomi, pratik ve şık bir tasarıma sahip olan MIJIA Termos Kupası Flip-top versiyon 2’yi piyasaya sürdü. Termos kupası, dayanıklılık ve uzun ömürlülük sağlayan yüksek kaliteli malzemelerden yapılmıştır. Termos kupasının iç tankı 316L paslanmaz çelikten yapılmıştır. Bu, mükemmel korozyon direncine sahip bir paslanmaz çelik türüdür ve termos kupasının kolayca paslanmayacağı veya korozyona uğramayacağı anlamına gelir.

MIJIA Termos Kupası Flip-top versiyon 2 Termos kupasının kapasitesi 480 mL’dir ve gün boyunca taşınması kolaydır. Ayrıca 240g ağırlığıyla nispeten hafiftir, bu da onu sırt çantasına, el çantasına veya hatta bir cebine kolayca sığdırılmasını sağlar.

Xiaomi durmak bilmiyor, şimdi de yeni termos modelini tanıttı!

Yeni MIJIA termos kupası, tek elinizle termos kupasını açıp kapamanıza izin veren tek düğmeli bir çıkartma tasarımını benimser. Sadece anahtarı basılı tutun ve sol tarafa doğru itin, böylece içeceğinizin olduğu yer açılacaktır. Gizli kilit tasarımı, termos kupasının yolculuk sırasında yanlışlıkla açılmamasını sağlar.

MIJIA Termos Kupası Flip-top versiyon 2 Termos kupasının içme yeri yaklaşık 13 mm’ye kadar arttırılmıştır, bu da ondan içmenizi daha kolay hale getirir ve içme yerinin alt kısmı, çay yapraklarının ağzınıza girmesini önlemek için gizli bir çay sızdırmazlığına sahiptir. Çay sızdırmazlığı çıkarılabilir olduğundan, çay ve suyu ayırmak ve temizlemek kolaydır.

MIJIA Termos Kupası Flip-top versiyon 2 Termos kupası çok katmanlı ısı yalıtımı tasarımına sahiptir, bu da içeceklerinizi uzun süre sıcak veya soğuk tutabilmesi anlamına gelir. İç tankın dış tarafı bakır kaplama teknolojisi kullanır, böylece vakum saflığını sağlar ve termal yalıtım performansını artırır.

MIJIA Termos Kupası Flip-top versiyon 299 yuan ($14) fiyat etiketi taşıyor ve şu anda Çin’de satışa sunuluyor. Ürünün global pazarda satışa sunulup sunulmayacağı ise şimdilik bilinmiyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*