Vivo’nun iki yeni telefonunun da isimleri netleşti

Vivo, son zamanlarda Hindistan dahil birçok pazarda Vivo T2 serisini piyasaya sürme zamanlamasını açıkladı. Rapor, Vivo’nun Nisan ortasına kadar Hindistan’da iki T2 modeli piyasaya süreceğini ortaya koydu. Şimdi Google Desteklenen Cihazlar listesinde iki yeni Vivo telefonu, Vivo T2 5G ve Vivo T2x 5G, ortaya çıktı. Bu telefonların Hindistan pazarındaki T2 serisi telefonların adları olabileceği düşünülüyor.

Vivo T2 5G ve T2x 5G, model numaraları V2222 ve V2225 ile Google Desteklenen Cihazlar listesine eklendi. Şubat ve Mart aylarında Play Console’da bazı özellikleriyle görülen T2 ve T2x daha önce ortaya çıkmıştı.

Vivo’nun iki yeni telefonunun da isimleri netleşti

Play Console’da hem Vivo T2 5G hem de Vivo T2x 5G, Full HD+ ekran, 8 GB RAM, 128 GB dahili depolama ve Android 13 işletim sistemi gibi ortak özelliklerle karşımıza çıktı. T2, Snapdragon 695 ile donatılırken, T2x ise Dimensity 700 ile kendini gösterdi.

T2 serisi akıllı telefonların fiyatı muhtemelen 250 doların altında olacak. T2 serisinden bir akıllı telefon, Vivo’nun en uygun 5G telefonu olacak. Vivo’nun T2 serisine dair ilk tanıtım videolarının yakın zamanda yayınlanması bekleniyor. Bu akıllı telefonların vaat edilen özellikleri ve özellikle T2 ve T2x akıllı telefonlarının rekabetin yoğun olduğu Hindistan akıllı telefon pazarında nasıl bir performans sergileyeceği merakla bekleniyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*