Sony kablosuz kulaklık sektöründe bomba etkisi yaratacak!

Sony, yüksek kaliteli ses cihazları üretme konusunda usta bir isim olarak biliniyor. Üst düzey kulaklıklardan taşınabilir Bluetooth hoparlörlere kadar ürünleri, üstün ses kalitesi ve yenilikçi özellikleriyle sürekli olarak övülmektedir. Sony’nin ses teknolojisi uzmanlığı, onları ses tutkunları ve müzik severler arasında sadık bir takipçi kitlesi kazandırmış vaziyette. Net ve temiz ses üretmek için gelişmiş ses işleme algoritmaları kullanan Japon teknoloji devi ayrıca kulaklıklarında olağanüstü gürültü engelleme yetenekleri ilave etmeyi de ihmal etmiyor.

Sony, ödüllü ürünleriyle mükemmeliyetine olan bağlılığını açıkça ortaya koyuyor ve ses teknolojisinde mümkün olan sınırları sürekli olarak zorluyor. Son raporlara göre, Sony’nin yeni WF-C700N Tamamen Kablosuz Kulaklıklarının bazı ana özellikleri sızdırıldı.

Sony kablosuz kulaklık sektöründe bomba etkisi yaratacak!

Merakla beklenen Sony WF-C700N,Beyaz, Yeşil, Mor ve Siyah olmak üzere dört şık renkte mevcut olacak. Şarj kabının TWS’ın benzersiz kapsül şekilli tasarımı olacak, kulaklıklar ise silikon kulak uçlu rahat bir kulak içi tasarıma sahip olacak. Rüzgar gürültüsü dahil dijital aktif gürültü engelleme özelliği içerecek. Ayrıca Sony, WF-C serisi TWS’ına Dual-Connection özelliği ekliyor ki bunun anlamı kullanıcılar kulaklıkları aynı anda iki cihaza bağlayabilecekler.

WF-C700N, ANC açıkken şarj kılıfıyla birlikte 15 saatlik pil ömrü sunmak üzere tasarlanmış. Tahmini olarak, bir Type-C bağlantı noktası üzerinden tam şarj olmak için yaklaşık 90 dakika sürecek. Ayrıca bu kulaklıkların, sadece 10 dakikalık şarjla bir saatlik müzik çalma süresi sağlayacağı da konuşuluyor. C700N’in öncüsü C500’den daha yüksek bir fiyata sahip olacağı tahmin ediliyor, ancak kulaklıklarla birlikte sunulan yeni özellikler düşünüldüğünde, fiyat için iyi bir satın alım olabilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*