Samsung popüler modeli için beklenen güncellemeyi yayınladı

Samsung, bu hafta içerisinde birçok uygun durumdaki Galaxy telefon ve tabletleri Nisan 2023 güvenlik yaması ile güncellemeyi umuyor. Güney Koreli teknoloji devi belki tüm telefonları ve tabletleri güncellemeyecek, ancak Samsung şu sıralar normalden daha hareketli görünüyor.

Galaxy S20, Galaxy S20+ ve Galaxy S20 Ultra, Nisan güvenlik yamasını alan artan sayıda Galaxy cihazına katılıyor. Galaxy S20 serisi için yeni güncelleme, G98**XXSGHWCF yazılım sürümünü taşıyor ve şu anda Brezilya, Bolivya ve Trinidad ve Tobago gibi birkaç ülkede mevcut.

Diğer bazı Galaxy cihazlarının aksine, Galaxy S20 serisi sadece Nisan 2023 güvenlik yamasını ve içerdiği tüm güvenlik düzeltmelerini alacak. Bunun nedeni, Galaxy S20 akıllı telefonların birkaç hafta önce One UI 5.1 güncellemesi ile zaten bir dizi yeni özellik ve kullanıcı deneyimi geliştirmesi almış olmalarıdır.

Samsung popüler modeli için beklenen güncellemeyi yayınladı

Aslında, Galaxy S20, S20+ ve S20 Ultra sahipleri bundan sonra ilginç veya yeni bir şey getirmeyen güncellemeler ile karşılaşabilirler. S20 serisi üç büyük işletim sistemi yükseltmesi için uygun görülmüştü ve zaten aldılar. One UI 5.1 güncellemesi ise 2020 amiral gemileri için son heyecan verici güncelleme oldu. Galaxy S20 sahibiyseniz, yeni güncelleme için Ayarlar » Yazılım güncelleme seçeneklerine giderek güncellemenin telefonunuza ulaşıp ulaşmadığını kontrol edebilir ve eğer ulaştığını görürseniz de İndir ve Yükle’yi tıklayabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*