Samsung Galaxy S24 özellikleri sızdırıldı! iPhone 15 getir götürünü yapar!

Akıllı telefon pazarının en önemli aktörlerinden birisi olan Samsung, gözünü yeni amiral gemi modellerine çevirdi. Teknoloji dünyasının da merakla beklediği Galaxy S24 ailesi, elbette ki üstün özelliklerle donatılacak ve buna şüphe yok. Ancak yine de kullanıcılar, söz konusu seriyi şimdiden merak etmeye başladı bile. Bu merakı bir nebze olsun giderebilecek ilk sızıntılar ise ortaya çıkmış durumda.

Samsung Galaxy S24 özellikleri sızdırıldı!

Bu sızıntılara göre Samsung Galaxy S24, gücünü üretimi Qualcomm tarafından gerçekleştirilen Snapdragon 8 Gen 3 yonga setinden alacak. Ekran kısmında ise Super AMOLED olan bir panelle tüketicilerin karşısına çıkacak olan cihaz, 144 Hz tazeleme oranı sunacak. 8 ve 12 GB RAM olmak üzere iki farklı versiyonla raflardaki yerini alacak olan Galaxy S24, depolama tarafında ise daha karmaşık bir kombinasyonla beraber geliyor.

Gelen bilgiler, Galaxy S24 modelinin 128, 256, 512 GB dahili depolama alanlarına ek olarak 1 TB’lık depolamaya sahip olan bir versiyonla daha satışa çıkacağını bizlere söylüyor. Yani şirket, depolama için hemen her kesimden insanın ihtiyacına cevap vermeyi planlıyor. Kamera noktasında ise henüz herhangi bir bilgiye sahip değiliz. Muhtemelen ilerleyen hafta ve aylarda Galaxy S24 ailesi hakkında daha fazla bilgi öğreniyor olacağız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*