Samsung bile iPhone kullanıyor! Android bak dalgana sen!

Android telefonların Twitter üzerinden yapılan reklamları birçok firmanın başını ağrıtmıştı. Huawei’nin Gal Gadot ile yaptığı reklamın iPhone cihazdan paylaşılması, Acun’un reklamını yaptığı OPPO yerine iPhone kullanması, İvana Sert’in Android telefon reklamında oynayıp bunun iPhone ile duyurulması derken liste uzayıp gidiyor… Bugün ise Samsung bu kervana yeniden dahil oldu.

Galaxy S21 Tweet’i iPhone’dan gönderildi Samsung rezil oldu

Samsung bildiğiniz gibi bugün yeni amiral gemisi Galaxy S21 ailesini tanıtacak. Samsung Mobile US Twitter hesabından Galaxy S21’de hangi bölümde inovasyon yapılmasını bekliyorsunuz tarzında bir anket oluşturdu. Anket şıklarında; kamera, tasarım, ekosistem ve performans şıkları yer alıyordu. Buraya kadar her şey normal görünüyor. Ancak! Bu Tweet maalesef ki iPhone ile gönderilmiş. Durumun fark edilmesinin ardından Samsung ekibi apar topar Tweet’i kaldırdı.

Samsung çalışanları bile iPhone kullanıyorken Android telefonları kim neden ve ne için alsın? Oldukça talihsiz olan bu olayların sonu da gelmiyor. Çünkü herkes gizliden gizliye iPhone kullanıyor galiba. Bir firma düşünün Android ekosistemi üzerine kurulu ancak rakip firmanın telefonu olan iPhone’u kullanıyor…

Samsung’un anketine dönecek olursak, kamera, tasarım, ekosistem ve performans konusunda firmanın atılımlar yapacağını söyleyebiliriz. Özellikle kamera konusunda Samsung’un DxOMark testinde Çinlilere kaptırdığı liderlik koltuğunu yeniden alması gerekiyor. Bakalım bugün Türkiye saati ile 17:45’te tanıtılacak olan Galaxy S21 ailesi beklenenleri verebilecek mi?

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*