Redmi Note 12 Turbo aldığı puanla amiral gemilerini yerinden edecek!

Alt firma olarak üretimlerine devam eden Redmi, yeni tanıttığı Note 12 serisiyle çok konuşuluyor. Şirketin stokları resmen erittiği bu serinin en güçlü modeli Note 12 Turbo, açıklanan testlere göre performans olarak amiral gemilerini aratmıyor. Bu model ayrıca fiyat kategorisinde de iyi işlere imza atabilir.

Redmi Note 12 Turbo amiral gemisi performans vadediyor

Nisan ayının başında, kıyaslama uygulaması AnTuTu’nun web sitesinde orta sınıf akıllı telefonları içeren bir performans tablosu yayınlandı. Redmi’nin piyasaya sürdüğü yeni Note 12 Turbo, değerlere baktığımızda şampiyonluğu hiç de şaşırtıcı olmayan bir şekilde açık ara farkla kazandı.

Çinli marka Redmi’nin atölyesinden çıkan yeni akıllı telefon, pazara henüz yeni çıkamaya başladı. Cihaz şimdiden rekabeti kızıştırmışa benziyor. Birinci sınıf donanımı sayesinde akıllı telefon, aşağıda belirtilen 966220 puan alarak ilk sıraya yerleşti.

Orta sınıf akıllı telefonlar, kategorilerine göre 1 milyon puanlık hayale Note 12 turbo ile çok yaklaştı. Orta sınıf telefonlar genellikle performans olarak çok üst düzey verim sunamıyorlar. Ancak Çinli şirket bu tabuları yıkarak yeni Redmi Note 12 serisinde kullanıcılarına oldukça sağlam performans sunmayı hedefliyor.

Redmi Note 12 Turbo, 270 € (5.666 ₺) fiyat etiketiyle birçok kullanıcının ilgisini çekmeyi başarabilir. Dünyada ilk bu seride kullanılan Qualcomm Snapdragon 7+ Gen2 işlemcisi kullanım ve enerji tüketimi ile tamamlanan yüksek performans vadediyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*