Redmi Note 10 ezber bozmaya geliyor!

Çinli teknoloji devi Xiaomi, daha uygun fiyatlı telefonlarını bildiğiniz gibi Redmi markası altında üretiyor. Türkiye‘de büyük beğeni toplayan Redmi Note 8 ve 9 ailesinden sonra gözler Redmi Note 10’a çevrilmişti. Bugün ise Redmi Note 10 ailesinin tanıtım tarihi açıklandı.

Redmi’nin açıklamasına göre Redmi Note 10 ve Redmi Note 10 Pro modelleri Mart ayı içerisinde resmi olarak tanıtılacak. İlk olarak Çin pazarında satışa sunulacak olan Note 10 ailesinin fiyatının da çok uygun olması bekleniyor.

Aktarılan bilgilere göre AMOLED ekran bu telefonlarda yer alacak. Pro modelin gücünü Snapdragon 732G yonga seti ve 6 GB RAM‘den alması bekleniyor. Pro modelde ayrıca enterasan bir şekilde 108 Megapiksel çözünürlüğünde ana kameranın da olacağı söyleniyor.

Fiyat konusunda 300 ila 400 dolar arası bir segmenti tercih edecek olan Redmi, bu modellerini Nisan-Mayıs gibi Türkiye’de de satışa sunacak gibi görünüyor.

Fiyat/performans telefonları olacak olan Note 10 ailesinin, tasarımsal açıdan da yenilikler ile gelmesi bekleniyor. Muhtemelen Note 10’un tasarımı Mi 10 ailesinden esinlenmeler taşıyacak.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*