Redmi 11 Prime 5G için lansman tarihi açıklandı!

Redmi 11 Prime 5G‘nin Hindistan pazarı için lansman tarihi açıklandı. Cihaz daha önce gelmediği pazarlarda da piyasaya sürülmeye başlıyor. Redmi 11 Prime 5G, ülkede 6 Eylül’de öğlen 12’de piyasaya sürülecek. Şirket, resmi web sitesinde cihazın gelişi ile ilgili müjdeli haberi duyurdu. Akıllı telefonun Amazon kullanılabilirliği de doğrulandı.

Redmi 11 Prime 5G için lansman tarihi açıklandı!

Redmi 11 Prime 5G, geçen yıl piyasaya sürülen Redmi 10 Prime’ın halefi olarak gelecek. Xiaomi’nin web sitesindeki ve Amazon’daki mikro siteler, Redmi 11 Prime 5G’nin temel özelliklerini ortaya koyuyor. Cihaz, birinci sınıf ekran, birinci sınıf kamera, birinci sınıf tasarım, birinci sınıf performans, birinci sınıf güç ve birinci sınıf bağlantı ile birlikte geliyor. Yaklaşan cihaz, bir su damlası çentiğine ve arka panelde dikdörtgen bir kamera modülüne sahip olacak. Güç düğmesine gömülü olabileceğini düşündüren arkaya monte edilmiş bir parmak izi tarayıcı olmayacak. Akıllı telefon Mint Green renk seçeneğinde görülüyor.

Mikrositeye göre, Redmi 11 Prime 5G’nin bir MediaTek Dimensity 700 işlemci tarafından desteklendiği onaylandı. İkincil bir lensle eşleştirilmiş 50MP birincil sensörün çift arka kamera kurulumuna sahip olacak. Yaklaşan cihaz , 5.000 mAh pil ünitesi ile desteklenecek. Akıllı telefonun, her ikisi de 5G bağlantı ağını destekleyen çift SIM yuvası ile geldiği söyleniyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*