Realme Buds Air 5 Pro’nun pil özellikleri kesinleşti!

Realme, bir sonraki TWS kulaklık modeli üzerinde çalışıyor ve benzeri görüntüler geçtiğimiz günlerde çevrimiçi olarak da yayınlandı. Konuyla ilgili kulaklıklar Realme Buds Air 5 Pro olarak adlandırılabilir ve muhtemelen Çin’de 4 sayısının uğursuzluğu nedeniyle Buds Air 4 Pro adı verilmedi. Marka henüz resmi bir açıklama yapmamış olsa da kulaklıkların FCC sertifikası aldığı görülüyor ve bu da yakın bir lansmanın işaretçisi olarak yorumlanıyor. Bu sertifika ayrıca kulaklıkların batarya kapasitesini de doğruluyor.

91Mobiles tarafından keşfedilen FCC sertifikası belgelerine göre, Realme Buds Air 5 Pro kulaklıklarının bataryaları 122540 model numarası ile tanımlanıyor. Belgelere göre şarj kutusu, 460mAh bataryaya sahip olacak (model numarası 751536), her kulaklık ise 60mAh batarya kapasitesine sahip olacak. Kulaklıklar, 2402Hz ile 2480Hz arasındaki frekans aralığındaki Bluetooth bağlantısını destekleyecek.

Realme Buds Air 5 Pro’nun pil özellikleri kesinleşti!

Kullanıcılar, kulaklıkların tek bir şarjla minimum 5-6 saatlik çalma süresi sunacağını bekleyebilirler. FCC belgeleri, şarj kutusunun bir resmini içeriyor ancak kulaklıkların kendisi resimde görünmüyor.

Neyse ki, yakın zamanda yayınlanan bir rapor, kulaklıkların tasarımını sızdırmıştı. Kulaklıklar ve şarj kutusu, parlak bir yüzey ile gövdeye sahip olan Buds Air 3 tasarımına benziyor. Şarj kutusu, Realme Buds Air serisinde tipik olan oval form faktörünü koruyor.

Kulaklıkların siyah, beyaz ve Nature Green adı verilen yeni bir renkle piyasaya sürüleceği bildiriliyor. Şu anda özellikleri ve piyasaya çıkış tarihi hakkında kesin bir bilgi yok. Yakın gelecekte kulaklıklarla ilgili daha fazla bilgi öğreneceğiz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*