PUBG 2 geliyor! Bambaşka bir deneyim sunacak!

PUBG’nin geliştiricisi bir anda tüm dünyada Battle Royale oyun türünün popülerleşmesini sağlamıştı. Uzun zaman buglarına rağmen rağbet gören PUBG, artık akıcı ve sorunsuz bir deneyim sunuyor. PC ve konsolların yanı sıra mobilde PUBG Mobile ile boy gösteren oyunun yenisinin geleceği ortaya çıktı. PUBG 2 olarak lanse edilmesi beklenen bu oyunun 2021 yılının sonlarına doğru duyurulacağı söyleniyor.

PUBG 2 yıl sonuna doğru duyurulabilir

Geliştirici ekibin ayrıca The Callisto Protocol adında yeni bir oyununun da olacağı iddia ediliyor. İddialara göre The Callisto Protocol isimli bu oyun PUBG evreninde geçecek. Aynı Titanfall evreninde geçen Apex Legends benzeri yeni bir oyun daha yakında görebiliriz.

Şimdilik geliştirici ekipten resmi bir duyurunun gelmediğini belirtelim. Muhtemelen 2021’in sonunda düzenlenecek olan The Game Awards 2021 etkinliğinde PUBG 2 veya The Callisto Protocol’un duyurusu yapılacak.

Yine Battle Royale türünde olacak olan bu iki oyun, optimizasyon konusunda da başarılı olacak. PC, PlayStation 5, Xbox Series X/S konsollarının yanı sıra mobil için de gelmesi beklenen yeni oyunlar bakalım serinin ilk oyununun başarısını yaklayabilecek mi?

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*