PS5 çıkış oyunu ‘Sackboy’, Nisan ayında PlayStation Plus’ta ücretsiz

Neyse ki, bu merakı gidermek için artık fazladan ödeme yapmanız gerekmiyor. Sony, LittleBigPlanet yan ürününü (PS4’te de mevcuttur) 4 Nisan ile 1 Mayıs arasında tüm PlayStation Plus üyeleri için ücretsiz hale getirdi.

Sackboy kesinlikle ana seriden farklı. Little Big Planet, daha çok çevre etkileşimi ve yaratıcılığı etrafında dönen, 3B ile geliştirilmiş bir yan kaydırma çubuğuyken, bu oyun, aynı adı taşıyan kahramanın akrobasi etrafında dönen bir 3B platform oyunu. Yine de hepsi nispeten nadir bir kooperatif mekaniğini paylaşıyor. Aşamalarda dört oyuncuya kadar birlikte mücadele edebilirsiniz ancak bazı bölümlerde ilerlemek için ekip çalışması gerekir. Bu açıdan bu, çocuklarınızla oynamak için ideal bir oyun olabilir.

PS5 çıkış oyunu ‘Sackboy’, Nisan ayında PlayStation Plus’ta ücretsiz

Sackboy hoşunuza gitmediyse başka seçenekleriniz de var. Yeni lanse edilen inşa ve baskın oyunu Meet Your Maker da bu Nisan ayında PS Plus’ta ve elle çizilmiş RPG Tails of Iron’da ücretsiz olarak sunuluyor. Her iki ücretsiz oyun da PS4 ve PS5 için mevcut.

Bu yeni teklifler, PS Plus Extra veya Premium aboneliğine pişman olmanıza engel olacaktır. Bu katmanlar için ödeme yaptığınızda Uncharted: Legacy of Thieves Collection ve Tchia gibi yüksek profilli oyunları da alabiliyorsunuz. Yine de, çok az bir çabayla ve ücretsiz olarak, kitaplığınıza bir kayan oyunı başlığı daha ekleyebileceğinizi bilmek güzel.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*