Oppo akıllı telefon fiyatlarında büyük indirim!

2021 Ocak ayının ilk on günü sonunda Oppo akıllı telefon modellerinde güzel indirimlerin yapıldığını görüyoruz. İşte detaylar!

2021 yılına girişimiz ile beraber bazı teknolojik ürünlerin fiyatlarında güzel indirimler ortaya çıktı. Tabii ki de akıllı telefon pazarı bu alanda başı çekiyor. Önemli markaların gerek orta segment gerekse amiral gemi modellerinde oldukça iyi indirim fırsatları tüketicileri bekliyor. Biz de sizler için bu fırsatları derliyor ve haberleştirmeye devam ediyoruz. Bu gün ise sırada Oppo var. Türkiye’ye yaptığı yatırımlar sayesinde son zamanlardaki popülerliğini daha da arttıran şirket, geniş ürün yelpazesi ile de bizlere iyi alternatifler sunuyor.

2021 yılının Ocak ayı ile beraber Oppo akıllı telefon modellerinde ciddi indirimler oluşmuş durumda. Bildiğiniz gibi geçen yıl pek de iyi geçmedi. Gerek pandeminin yarattığı stres gerekse buna bağlı olarak ortaya çıkan fiyat artışları alım gücümüzü ciddi manada zayıflatmıştı. Ancak 2021 yılında beklentiler biraz daha iyileşti. Bunun meyvelerini henüz ilk aydan alıyor olmak da oldukça memnun edici diyebiliriz.

Eğer Android cephesinden bir model satın almak istiyorum diyorsanız, o halde Oppo tercih etmeniz gereken muhtemel birkaç firmadan birisi. Uzun kullanım ömrü sunan telefonlarının yanı sıra güncelleme anlamında da kullanıcılarını üzmeyen şirketin indirime giren modellerine hep birlikte bakalım!

Oppo A5s 32 GB

Fiyat: 2.099,00 TL

Oppo A12 32 GB

Fiyat: 2.049,00 TL

Oppo A5 2020 64 GB

Fiyat: 2.329,00 TL

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*