Opera kullanıcı sayısını arttırmak için önemli bir adım atıyor

Opera, tarayıcısı için ücretsiz VPN hizmetinin iOS kullanıcılarına genişlemesini duyurdu. Başlangıçta 2019 yılında Android kullanıcıları için piyasaya sürülen özellik, şimdi Mac, Windows, Linux, Android ve iOS dahil olmak üzere tüm büyük platformlara yayılmaktadır.

İnternet gizliliği endişelerinin artmasıyla birlikte, Opera’nın yerleşik VPN hizmeti, kullanıcılara web’de gezinirken ek bir koruma katmanı sunar. VPN hizmeti, IP adreslerini gizleyerek ve özellikle güvenilmeyen ağlara bağlandığında online etkinlikleri şifreleyerek kişisel bilgileri güvende tutar.

Opera VPN servisi iOS için sorunsuz bir deneyim sunar. Abonelik, hesap girişi veya ek uzantılar gerekli değildir. Kullanıcılar ana menüdeki basit bir anahtarla VPN’i etkinleştirebilirler, böylece özel IP adresleri ve şifreli trafik sağlanır. Kayıt politikaları çok sıkı olduğundan, Opera, kişisel verilerin veya gezinme geçmişinin toplanmadığından kullanıcı anonimliğini korur.

Opera kullanıcı sayısını arttırmak için önemli bir adım atıyor

Hızlı ve güvenli sanal konumlara hızlı ve güvenli erişim sağlayan Opera’nın VPN hizmeti sayesinde kullanıcılar, özel ve güvenli bir tarama deneyimi yaşayabilirler. Ücretsiz VPN servisinin tanıtımıyla birlikte Opera Browser for iOS birkaç yeni özellik sunmaktadır. Yer imleri özelliği, kullanıcıların favori web sitelerini verimli bir şekilde düzenlemelerine olanak tanırken, Hızlı Erişim özelliği sık ziyaret edilen sitelere hızlı erişim sağlar. Futbol fanları, tarayıcının ana sayfasındaki Canlı Skor özelliğini takdir edeceklerdir; bu özellik, dünya genelinde gerçekleşen maçlarla ilgili gerçek zamanlı güncellemeler sunar.

Opera’nın iOS için ücretsiz VPN servisi şu anda sınırlı sayıda kullanıcıya sunulmaktadır ve tamamen kullanıma sunulması yakın bir zamanda beklenmektedir. Kullanıcılar, VPN özelliğini uygulama içinde etkinleştirmek için Opera Browser for iOS’u Apple Store’dan indirip kullanmaya başlayabilirler.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*