Nothing Ear için beklenen haber geldi

Carl Pei liderliğindeki start-up, Nothing, yakın zamanda piyasaya sürdüğü kablosuz kulaklık modeli Nothing Ear (Stick) ile dikkat çekti. İsimle uyumlu olarak ruj şeklinde tasarlanmış olan kulaklık kutusu, kulaklık deneyimini tamamlayan güçlü 12,6 mm dinamik sürücüleri barındırıyor ve kulaklık başına 7 saat kesintisiz kullanım sunuyor. Ancak, Nothing son yazılım güncellemesi ile kulaklıkların pil ve ses özelliklerini daha da geliştirdi. İşte detaylar.

4 Nisan itibariyle, Nothing Ear (Stick) TWS kulaklıklar için yeni bir güncelleme yayınladı. Güncelleme ile birçok değişiklik getirildi. Kulaklıklar daha önce “Net Ses Teknolojisi” ile donatılmıştı, bu da konuşma kalitesini artırarak şarj kutusu olmadan 3 saate kadar konuşma süresi sunuyordu. Yeni güncelleme ile bu konuşma süresi yaklaşık 40 dakika arttırıldı.

Nothing Ear için beklenen haber geldi

Ayrıca, kulaklıkların bağlantı kalitesi zaten takdir toplamış olsa da, güncelleme, Bluetooth bağlantısının kararlılığını daha da iyileştirme çalışmalarının devam ettiğini gösteriyor.

Nothing, henüz dört ürünle pazara yeni giriş yapan bir marka olsa da, yazılım güncellemeleri yoluyla ürünlerini geliştirme konusunda kararlılığını gösterdi. Şirket, Phone (1) için birden fazla güncelleme yayınlayarak, bağlantı stabilitesini, kamera performansını ve glif arayüzüne yeni seçenekler ekledi. Şimdi de Ear (Stick) modellerini daha da geliştirdi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*