Nissan’dan efsane kampanya! Depremzedelere bağış yap indirimi kap!

6 Şubat 2023 tarihinde merkez üssü Kahramanmaraş olan 7.6 ve 7.7 büyüklüğünde iki büyük deprem yaşadık. Bu depremlerden de 11 ilimiz çok ciddi anlamda etkilendi ve hala bunun etkileri devam ediyor. Deprem bölgelerine yardım konusunda tüm Türkiye seferber olurken, bazı özel şirketlerin de ciddi yardımlar yaptığına şahit olduk. Nissan da bunlardan bir tanesi.

Nissan’dan efsane kampanya! Depremzedelere bağış yap indirimi kap!

Nissan’ın yardım kampanyası şu şekilde ilerliyor: Eğer herhangi bir Nissan modelinden indirim kazanmak istiyorsanız, AFAD, Kızılay veya Ahbap aracılığıyla deprem bölgesine 20.000 TL’lik yardım yapıyorsunuz. Japonya merkezli otomotiv devi de bunun karşılığında satın almak istediğiniz otomobilin fiyatında 20.000 TL’lik indirim sağlıyor. Böylece deprem bölgesine oldukça ciddi bir yardım yapılmış oluyor.

Şimdiye kadar bu şekilde ilerleyen yardım kampanyası, hala devam ediyor. Hatta Nissan, bu şekilde deprem bölgesini için şimdiye kadar 4 milyon TL yardım topladıklarını ve hedeflenen tutarın 10 milyon TL olduğunu açıkladı. Umarız kısa süre içerisinde bu paraya ulaşılır ve deprem yerlerine hatırı sayılır bir yardım daha yapılmış olur. Eğer siz de Nissan’dan araba satın alacaksanız bu şekilde bir kampanyanın bulunduğunu aklınızdan çıkarmayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*