Monster Notebook bu hareketi ile çok konuşuldu!

Türkiye’nin yerli PC üreticisi olan Monster Notebook, hem oyuncular hem de iş alanında faaliyet gösterenlere üst düzey performans sunmayı hedefliyor. Uygun fiyata performans canavarlarını müşterileri ile buluşturan Monster Notebook, insanlık ölmedi dedirten bir olay ile gündeme geldi.

Monster Notebook yaptığı jest ile sosyal medyayı salladı

Monster Notebook’u bir alışveriş sitesinden satın alan Fatmagül, aldığı ürün ile ilgili yazdığı yorum ile yürekleri parçalamıştı.

Aldığı bilgisayarın çok güzel olduğunu ancak annesinin işten çıkarılmasından dolayı 11. gün sonunda Monster Notebook’u iade etmek zoruna kalan Fatmagül için Monster Notebook sessiz kalmadı.

Monster Notebook, Fatmagül’e çok beğendiği bilgisayarı hediye ederek yürekleri ısıttı. Firmanın Twitter hesabı üzerinden paylaşılan “Fatmagül sahibine geri döndü, aramıza tekrar hoş geldin! Herkese çok teşekkürler.” tweet ile Fatmagül’ün o çok sevdiği ancak maddi olumsuzluklardan dolayı iade ettiği PC’ye kavuştuğu açıklandı.

Firmaların bu tip insanlık dersi veren jestlerini sosyal medyada duyurlamaları, diğer firmalara ve insanlara örnek teşkil ediyor. Umarız daha fazla firma bu tip olay ile gündeme gelir ve gerçekten ihtiyacı olanlara yardımlar yapılır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*