Merakla beklenen Vivo Pad 2 nihayet resmen tanıtıldı

Vivo, Vivo X Fold 2 ve X Flip’in yanı sıra yeni bir tablet de piyasaya sürdü. Vivo Pad 2 olarak adlandırılan cihaz, geçen yılın Vivo Pad modelinin ardılı olarak geliyor. En son sunulan tablet, öncüsüne göre önemli yükseltmeler sunuyor.

Vivo Pad 2, 2,8K piksel çözünürlüğe ve 144Hz yenileme hızına sahip 12,1 inç LCD bir ekran taşıyor. HDR10 desteği sunar ve 600 nit maksimum parlaklığa sahiptir. Cihaz, bir stylus ve klavye ile uyumlu olarak geliyor. Vivo Pad 2, kullanıcılara bir kalem veya bir kurşun kalemle kağıda yazarken deneyimledikleri gibi gerçek ve dokunsal geri bildirim sağlayan kendi kendine geliştirilen bir simülasyon yazı motoru özelliği sunar. Bu özellik, not almayı veya çizmeyi tercih eden kullanıcılar için faydalı olabilir.

Ses ön planda iken, Vivo Pad 2, 6W’a kadar ses çıkışı üreten dört tam aralıklı hoparlör ve iki tweeter ile donatılmıştır. Cihaz, hafif ve ince bir yapıya sahip olan metalik bir tek parça gövdeye sahiptir.

Merakla beklenen Vivo Pad 2 nihayet resmen tanıtıldı

Vivo Pad 2, bir daire şeklindeki arka kamera modülüne sahiptir. Bu modül, bir LED flaş birimiyle eşleştirilmiş bir 13MP birincil sensör ve bir 2MP makro lens barındırır. Ön tarafta 8MP bir selfie kamerası bulunur.

Vivo Pad 2‘nin kalbinde, MediaTek Dimensity 9000 işlemci bulunuyor. Cihaz, 12GB’a kadar LPDDR5 RAM ve 512GB’a kadar UFS 3.1 depolama sunuyor. Tablet, 44W hızlı şarj desteği ile çalışan 10.000mAh bir bataryadan güç alıyor. Cihaz, mobil ve bilgisayarlar arasında kapsamlı bir çapraz ekran işbirliği sunan Android 13 tabanlı OriginOS 3 for Pad üzerinde çalışıyor.

Vivo Pad 2’nin 12GB + 256GB ve 12GB + 512GB yapılandırmaları sırasıyla RMB 3.099 ($450) ve RMB 3.399 ($494) fiyat etiketi taşıyor. Vivo Pencil ve Smart Touch Keyboard da ayrı olarak satılıyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*