Kayıptaki Ethereum adreslerinin sayısı en yüksek seviyede!

Son aylarda, Ethereum ( ETH ) ağı, Merge yükseltmesinden önce kripto para topluluğu içindeki konuşmanın merkezi oldu. Tarihi yükseltmenin duyurusu kısaca Ethereum’un değerinin artmasına neden oldu, ancak o zamandan beri daha geniş kripto piyasası oynaklığı nedeniyle düşüş hareketleri yaşadı.

Kayıptaki Ethereum adreslerinin sayısı en yüksek seviyede!

Blok zinciri analiz platformu Glassnode’un verilerine göre, kayıptaki Ethereum adreslerinin sayısı 30 Ağustos itibariyle 38.001.366’da yedi günlük hareketli ortalamaya dayalı yeni bir aylık en yüksek seviyeye ulaştı.

Kayıp tablosundaki Ethereum adresleri. Kaynak: Glassnode

Ethereum piyasa oynaklığından etkilendi

Ağı Hisse Kanıtı’na ( PoS ) geçirecek Birleştirme yükseltmesinin, Ethereum için bir yükseliş katalizörü olarak kabul edildiğini belirtmekte fayda var. PoS’a başarılı bir Birleştirme geçişi, daha hızlı işlemlere ve daha az enerji tüketimine yol açacaktır.

Bununla birlikte, piyasa değerine göre ikinci sıradaki kripto para birimi, kısmen Federal Rezerv’in faiz oranlarını artırarak enflasyonu ehlileştirmeye yönelik agresif yaklaşımının tetiklediği daha geniş piyasa çöküşüne karşı bağışık değildi. Son faiz artışlarının ardından, Ethereum da 1.500 doların üzerindeki kazançları sürdürmek için mücadele etti.

Ağ yükseltmesi ve kayıptaki adresler etrafındaki zayıflayan yükseliş hissi, geçişin karlılığa yol açacağını garanti etmediğini gösteriyor. Bu yön, kripto kredi platformu Nexo’nun kurucu ortağı Antoni Trenchev tarafından destekleniyor.

Yasal Uyarı: Bu sitedeki içerik yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*