![kapisi-onden-acilan-15-kisilik-super-ucuz-otomobil-L1f5UREv.jpg](https://wmblogu.com/wp-content/uploads/2024/03/kapisi-onden-acilan-15-kisilik-super-ucuz-otomobil-L1f5UREv-678x381.jpg)
![](https://wmblogu.com/wp-content/uploads/2024/03/kapisi-onden-acilan-15-kisilik-super-ucuz-otomobil-0-J719Vkgl.png)
Alışık olduğunuz tüm otomobil tasarımlarını unutmanız gerekiyor. Çünkü Microlino, park yeri sorununu kökten çözecek, cebinizi rahatlatacak bir çözüm olarak satışa çıkacak.
![](https://wmblogu.com/wp-content/uploads/2024/03/kapisi-onden-acilan-15-kisilik-super-ucuz-otomobil-1-BG9s74y5.png)
2018 yılından bu yana geliştirmesi devam eden ve sonunda tamamlanan otomobil 2 kişilik bir kokpite sahip. Üstelik bu kokpitin kapısı yandan değil, aracın ön kısmından açılıyor. Evet yanlış okumadınız. Ön kısımdan!
![](https://wmblogu.com/wp-content/uploads/2024/03/kapisi-onden-acilan-15-kisilik-super-ucuz-otomobil-2-qVtpV3nP.png)
Oldukça sade bir tasarıma sahip olan ön kabinde tekli şekilde dizayn edilmiş iki kişilik bir koltuk bulunuyor. Fakat bu koltuk 2 kişi için zaman zaman küçük kalabilir. O yüzden 1.5 kişilik bir otomobil olduğunu söylemek sanırım daha doğru olacaktır.
![](https://wmblogu.com/wp-content/uploads/2024/03/kapisi-onden-acilan-15-kisilik-super-ucuz-otomobil-3-VxsPRV8s.png)
Yalnızca 513 kilogramlık ağırlığa sahip olan Microlino’nun dış kısmı güncel bir tasarım çizgisine sahip.
Bir yanıt bırakın