iQOO Neo 8 Pro özellikleriyle amiral gemisi katili olabilir!

iQOO, Çin’de Neo 8 serisi üzerinde çalıştığına dair raporlar alıyor. Serinin, bir normal ve pro varyantını içereceği tahmin ediliyor. Yaklaşan cihazlar, iQOO Neo 7 serisinin halefi olarak piyasaya sürülecek. Geçen ay, Neo 8 serisinin ana özellikleri çevrimiçi olarak ortaya çıktı. Şimdi güvenilir Çinli ipucu vericisi Digital Chat Station, Weibo’da yaklaşan iQOO Neo 8 Pro’nun daha fazla ayrıntısını paylaştı. Belirtmekte fayda var ki, telefonun adını açıkça belirtmedi, ancak en son ayrıntılar, bu telefonun Neo 8 serisi cihazı olduğunu öne sürerek önceki bilgileri doğruluyor.

Bu sefer, DCS, iQOO Neo 8 Pro‘nun 6,78 inç, 2.800 x 1.260 piksel çözünürlüğe (yani 1,5K) sahip bir ekranla geleceğini açıkladı. Cihaz, göz koruyan esnek düz bir ekrana sahip olacak. Yaklaşan akıllı telefon, 2160Hz PWM Karartma desteği ile birlikte gelecek. iQOO Neo 8 Pro, MediaTek Dimensity 9200+ işlemci tarafından destekleneceği söyleniyor. 5.000mAh batarya birimi ile desteklenecek ve 120W hızlı şarj desteğine sahip olacak.

iQOO Neo 8 Pro özellikleriyle amiral gemisi katili olabilir!

DCS, iQOO Neo 8 Pro hakkında başka herhangi bir bilgi vermiyor. Bununla birlikte daha önceki sızıntılar, yaklaşan akıllı telefonun, 1/1,5 inç 50MP kamera sensörüne sahip olacağı bilgisini vermişti. Cihazın, 16GB LPDDR5X RAM ve 512GB UFS 4.0 depolama kapasitesiyle geldiği söylentileri de var.

iQOO Neo 8 serisi, Snapdragon 8+ Gen 1 işlemci ile donatıldığı söylenen iQOO Neo 8 dışında, Mayıs ayında Çin’de piyasaya sürüleceği tahmin ediliyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*