İndirime giren kablosuz kulaklık modelleri – Şubat 2021

Şubat 2021 itibari ile kablosuz kulaklık modellerinde güzel indirim fırsatları karşımıza çıktı. İşte detaylar!

Akıllı telefonlarımız oldukça gelişmiş olsa da, onlarla entegre şekilde çalışan giyilebilir eşyalara da ihtiyacımız oluyor. Bu ihtiyaç sonucu giyilebilir teknoloji sektörü yakın zamanda doğdu ve çok kısa bir süre içerisinde de büyüdü. Hali hazırda akıllı bileklik, akıllı saat ve kablosuz kulaklık modelleri, giyilebilir teknolojinin en önemli alanları arasında yer alıyor. Bunlardan şüphesiz ki en dikkat çekeni ise kablosuz kulaklıklar.

Zira artık karmaşık kablolardan kurtuluyoruz ve bu günlük yaşantımızı ciddi manada kolaylaştırıyor. Tabii her alanda olduğu gibi kulaklıklar içerisinde de pahalı olanları ve nispeten ucuz olanları var. Uygun fiyatlı cihazlar ile telefon görüşmesi çok sağlıklı olmasa da müzik keyfi güzelce yaşanabiliyor.

Daha pahalı modellerde ise özellikler gittikçe artıyor. Aktif gürültü engelleme, bu özelliklerin başında yer alıyor diyebiliriz. Her ay olduğu gibi bu ay da indirime giren güzel modeller var. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmayalım ve bu modellere bir göz atmış olalım. İşte Şubat ayında indirime giren kablosuz kulaklık modelleri!

Oppo Enco W31

Fiyat: 431,10 TL

Samsung Galaxy Buds

Fiyat: 770,00 TL

Jabra Elite Active 65T

Fiyat: 559,65 TL

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*