Huawei telefon ekranı tamirinde büyük indirim!

Huawei, teknik servisinde yaptığı indirimler ile karşımıza çıkmaya devam ediyor. Çinli teknoloji devi 1 Şubat – 28 Şubat 2021 tarihleri arasında telefon ürünlerinde LCD ekran değişiminde yüzde 50 ve arka kapak değişiminde yüzde 90’a varan indirim yaptığını açıkladı. Ücretli ekran veya anakart değişimi yapan kullanıcılara ise arka kapak değişim ücreti ise sadece 10TL olacak.

Huawei telefon ekranı tamiri hangi modelleri kapsıyor?

LCD ekran değişiminde indirim uygulanan modeller HUAWEI P20 Pro, HUAWEI nova 5T, HUAWEI P40 Lite, HUAWEI P9 Lite, HUAWEI P20 Lite, HUAWEI P Smart, HUAWEI Y6 2018, HUAWEI P9 Lite 2017, HUAWEI P10 ve HUAWEI P10 Lite olarak listeleniyor.

Stoklarda olan istediğiniz renk arka kapağı seçebileceğiniz bu fırsattan yararlanabilecek modeller ise HUAWEI Mate20 Lite, HUAWEI P20 Lite, HUAWEI Mate 10 Lite, HUAWEI P Smart, HUAWEI Y6 2018, HUAWEI Y5 2019, HUAWEI P9 Lite 2017, HUAWEI Y7 2018, HUAWEI Y5 2018, HUAWEI P10 ve HUAWEI P10 Lite olarak belirtiliyor.

Özel ekran koruyucular ve kullanıcının tasarımını kendi seçeceği özel arka kapak koruyucular da kampanya süresince 100 TL yerine 50 TL’ye sunuluyor.

Onarımdan önce dezenfekte edilen cihazlar geri gönderilmeden önce de profesyonel şekilde temizlenip dezenfekte edilecek. Onarılan cihazlar, profesyonel steril ambalaj için darbeye dayanıklı anti statik poşete konarak muhafaza edilecek.

Huawei’nin beraber daha iyiye teknik servis kampanyasına katılan yetkili servisleri ise İstanbul İstinyePark, İstanbul Canpark, İstanbul Kadıköy, İstanbul Şişli, Ankara Kızılay ve İzmir Mavibahçe.

Kullanıcılar, ürünlerinin kalan garanti sürelerini, yedek parça fiyatlarını ve teknik servis bilgilerini telefona yüklü “Destek Uygulaması” ya da Huawei internet sitesi üzerinden öğrenebilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*