Huawei 5G destekli telefon kılıfı geliştirdi!

ABD’nin ticaret yasağı nedeniyle Huawei akıllı telefonlarının 5G bağlantı desteği bulunmamakta ve 4G ile sınırlı kalmaktadır. Ancak, bir Çinli elektronik üreticisi şimdi, son Huawei P60 Serisi için 5G bağlantısı sağlayan kılıflar çıkardı.

2023’te, en pahalı akıllı telefonlar için en son özellikleri bekliyorsunuz. Huawei P50 serisi çoğu alan için beklenen özellikleri sunsa da, 5G bağlantısı açısından zayıf kalmaktadır. Ancak, Çinli elektronik üreticisi Soyealink tarafından yapılan kılıflar bu durumu değiştirmeye geldi. Son 5G kılıfları hem Huawei P60 hem de P60 Pro telefonları için mevcut. Metal gri renkte ve dayanıklılığı ve güvenilirliğiyle tanınan PU malzemesinden yapılmışlardır.

Huawei 5G destekli telefon kılıfı geliştirdi!

Kılıfın çift modlu 5G SA ve NSA frekans bantları sunabileceği iddia edilmektedir ve bağlandığında, yeni ekran üzeri 5G yönetim seçenekleri yükleyecektir. Ana kartın yerine bir eSIM kullanır ve kurulum işlemi oldukça basittir. Sadece kılıfı Huawei P60 üzerine yerleştirin ve kurulum sihirbazı otomatik olarak açılacak, ekran üzerinde talimatlar sağlayacaktır.

88W hızlı şarjı her iki modele de destekleyen yerleşik bir şarj portu ile birlikte gelir. Kılıf, USB Type-C arabirimini kullanır ve USB 2.0 OTG cihazları ve dijital kulaklıklarla bağlantı kurmanıza olanak tanır. Ayrıca, veri transferi için bir bilgisayara da bağlanabilir.

Huawei P60 serisi Çin’de tanıtıldı ve kendisiyle birlikte bazı umut verici özellikler getirdi. Bakalım Çinli teknoloji devinin bu hamlesi, kullanıcıları memnun etmeye yetecek mi?

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*