Honor Magic V bomba gibi geliyor! İşte o tarih

Katlanabilir telefon pazarı gittikçe büyüyor diyebiliriz. Her ne kadar şu anda pazara Samsung öncülük etse de bir çok marka kendi katlanabilir cihazlarını sunmaya başladı. Honor Magic V de katlanabilir sektörüne emin adımlarla giren bir cihaz olacak.

Honor, ilk katlanabilir akıllı telefonunun lansman tarihini doğrulayarak yıla güçlü başlamaya karar verdi. Honor Magic V, 10 Ocak‘ta Çin’de piyasaya sürülecek. Etkinlik çevrimiçi olarak yayınlanacak.

Honor Magic V bomba gibi geliyor! İşte o tarih

Katlanabilir telefon, Galazy Z Fold3‘e benzer şekilde yatay olarak katlanacak. Cihaz hakkında bilinenlere gelecek olursak, tanıtım görselinden, kapak ekranının selfie kamerasını içeren bir deliğe sahip olduğunu arkadaki ana kamera kurulumunun ise üç üniteye sahip olacağını görebiliyoruz. Ayrıca çift LED flaş ve bazı ışık ve PDAF sensörleri de karşımıza çıkacak.

Honor Magic V‘in Snapdragon 8 Gen 1 ile gelen ilk katlanabilir olduğu resmi olarak doğrulandı ve bu da cihazı 2022’nin ilk gerçek amiral gemisi haline getirdi. Söylentilere göre cihaz ayrıca kutudan 66W hızlı şarj ve Android 12 ile çıkacak. Honor Magic V, küresel pazarlara çıkarsa şüphesiz Google Services’ı destekleyecektir. 10 Ocak’ta gelecek olan cihazın, Magic UI 6.0 ile aynı etkinlikte duyurulması muhtemel. Siz Honor’un katlanabilir cihazı hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda bize bildirmeyi unutmayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*