Getir kendini aştı! Getir İngiltere pazarına da girdi

Türkiye’de 2015 yılında kurulan Getir, kullanıcıların marketten almak istediklerini müşterilerine en kısa sürede sunması ile büyük ilgi görmüştü. Çevrimiçi market olarak kendini tanımlayan Getir, İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa, Kocaeli, Bodrum, Sakarya, Tekirdağ, Eskişehir, Yalova, Antalya, Adana, Mersin, Düzce, Bolu ve Kayseri’de 100’den fazla depo ile kullanıcılara hizmet veriyor.

Getir şimdi de ülke sınırlarını aşarak İngiltere/Londra’da faaliyet göstermeye başladı. İngiltere pazarına da giriş yapan Getir, büyük bir başarıya imza atmayı başardı diyebiliriz.

App Store ve Play Store’daki uygulaması ile kullanıcılara çevrimiçi marketindeki ürünleri sunan ve kısa süre içerisinde teslimat yapması ile sevilen Getir, özellikle pandemi döneminde iyice sükse yapmıştı. Koronavirüs karantinası döneminde Getir’i kullananların sayısında patlama yaşanmıştı. Markete gitmek istemeyenler Getir sayesinde marketi evine getirebiliyordu.

İngiltere’de mutasyona uğrayan koronavirüsten dolayı hükümeti sık sık sokağa çıkma yasağı ilan ediyor. Hem bu etken hem de sundukları hizmet kalitesi Getir’in İngiltere’de de kısa süre içerisinde başarılı olacağına inanıyoruz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*