Galaxy Z Fold 3 beklenenden çok daha ucuz olacak

Katlanabilir akıllı telefonlar artık deneysel bir teknoloji olmaktan çıktı, konsept gün geçtikçe yaygınlaşıyor. Katlanabilir akıllı telefon sektörü çok geniş değil, henüz cihazlarını piyasaya süren birkaç marka var, ancak Samsung bu kategoride şimdiye kadar lider durumda.

Güney Koreli dev şimdi Samsung Galaxy Z Fold 3 de dahil olmak üzere yeni nesil katlanabilir akıllı telefonları piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Yeni raporlara göre, telefon öncekinden daha düşük fiyatlı olabilir. Raporlar telefonun daha düşük bir fiyat etiketi ile geleceğini söylese de, fiyatlandırmayla ilgili kesin ayrıntılar henüz bilinmiyor. Ancak şirketin fiyatlandırmayı düşürerek ve kategoriyi daha çekici hale getirerek daha fazla kişiye ulaşmayı hedeflemesi dikkat çekici.

İşte Samsung Galaxy Z Fold 3 fiyatı

Raporlar, Galaxy Z Fold 3 ve Galaxy Z Flip 3‘ün öncekilere kıyasla yaklaşık yüzde 20’lik bir fiyat indirimi alabileceğini gösteriyor. Bu, yeni nesil Galaxy Fold akıllı telefon Galaxy Z Fold 2′nin 1.999 dolarlık fiyatından 400 dolara daha ucuza mal olabileceği anlamına geliyor.

Şirketin 256GB dahili depolama modelini sunması bekleniyor. Ayrıca ek depolama kapasitesi isteyenler için 512GB depolama modeli de sunacağı söyleniyor ancak bu seçenek Fold serisi için değil Galaxy Z Flip 3 için olacak.

Daha önceki raporlara inanılırsa, Samsung Galaxy Z Fold 3‘ün bu yıl Ağustos ayında resmi olarak piyasaya sürülmesi bekleniyor ancak hala Güney Koreli devden resmi onay gelmedi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*