Galaxy Z Flip 5’i bekleyenlere kötü haber

Samsung, yakın gelecekte Galaxy Z Fold 5 ve Galaxy Z Flip 5 adlı iki yeni katlanabilir telefonu, yeni tabletleri, akıllı saatleri ve belki de kulaklıkları piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Bu yeni cihazlarla ilgili detaylar internette dolaşırken, Galaxy Z Flip 5’in selfie kamerası hakkında yeni bir rapor ortaya çıktı.

GalaxyClub’un iddiasına göre, Samsung Galaxy Z Flip 5 için 10 megapiksel bir selfie kamerası kullanmaya devam edecek. Ancak diyafram açıklığı ve otomatik odaklama teknolojisi gibi kamera özelliklerinin Z Flip 5‘te herhangi bir değişikliğe uğrayıp uğramayacağı henüz belirsiz.

Yine de, Galaxy Z Flip 5’in daha büyük kapak ekranı, eksik selfie kamerasını telafi edebilir. Daha büyük ekranda, önceki Galaxy Z Flip telefonlarına kıyasla daha yüksek kaliteli selfie’ler çekmek için arka kamerayı kullanmak daha uygun hale gelecektir.

Galaxy Z Flip 5’i bekleyenlere kötü haber

Ek olarak, daha büyük kapak ekranı, Samsung’un katlanabilir telefonlarının esnek mod özelliklerini de dikkate alarak, gerçek bir tam ekran iç ekran için özel bir selfie kamerasını gereksiz hale getirebilir.

Satın alma kararları açısından, Galaxy Z Flip 5‘teki selfie kamerasının yükseltilmemesi endişe kaynağı olmamalıdır. Yükseltme güzel olurdu ancak cihazın genel işlevselliği için hayati değil. Galaxy Z Flip 5‘in etkileyici büyük kapak ekranı sayesinde, kullanıcılar ana kamera kullanarak yüksek kaliteli selfie’ler çekebilirler.

Yaklaşan Samsung Galaxy Z Fold 5 ve Galaxy Z Flip 5‘in resmi çıkış tarihi henüz açıklanmadı. Ancak son bir sızıntı, Samsung’un bu cihazları beklenenden daha erken piyasaya sürmeyi planladığını gösteriyor. Eğer sızıntıya inanılırsa, Galaxy Z Fold 5 ve Galaxy Z Flip 5’in Temmuz sonuna kadar piyasaya sürülmesini görebiliriz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*