Galaxy S21 Fan Edition uygun fiyatı ile gelecek!

Samsung, Galaxy Note 7’nin bataryasının patlamasının ardından telefonları toplatmış ve revize edilmiş sürümü de Galaxy Note 7 Fan Edition adı altında satışa sunmuştu. Galaxy S20’ye geldiğimizde ise Samsung karşımıza daha uygun fiyatlı ancak özelliklerden fazla taviz vermediği Galaxy S20 Fan Edition ile karşımıza çıkmıştı. Samsung şimdi de Galaxy S21 Fan Edition üzerinde çalışmalarına başlamış durumda.

Galaxy S21 Fan Edition özellikleri nasıl olacak?

Türkiye’de de uygun fiyatı ile dikkat çeken Galaxy S20 FE, büyük ses getirmişti. Güney Koreli firma şimdi de Galaxy S21 Fan Edition ile iPhone 12 mini’ye rakip olacak. Türkiye’de 9.999 TL’ye satılan iPhone 12 mini’ye daha uygun fiyat ve daha fazla özellik ile karşılık verecek olan Samsung, yeni telefonunu Mart veya Nisan aylarında tanıtabilir.

Samsung’un fiyatı uygun tutmak adına şimdilik nasıl bir yol izleyeceği bilinmiyor. Muhtemelen işlemci tarafında bir değişiklik yapılır ve Snapdragon 870 gibi daha az performans sunan bir işlemciye yer verilir.

Kamera tarafında Samsung’un kırpma yapmayacağını düşünüyoruz. En kötü telefoto lensten feragat edilir onun yerine 12 Megapiksellik bir kamera eklenir.

RAM konusunda ise yine telefonda 6 GB RAM bulunacak. Depolamada ise baz modelin 128 GB olacağı söyleniyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*