Epic Games haftanın ücretsiz oyunlarını açıkladı

Dünya genelinde milyonlarca oyuncunun kullandığı Epic Games, her hafta olduğu gibi bu hafta da ücretsiz oyunlar sunmaya devam ediyor. Bu haftanın ücretsiz oyunları arasında yer alan Breathedge ve Poker Club, oyun severlerin beğenisine sunuldu.

Breathedge, uzayda geçen bir macera oyunu olarak öne çıkıyor. Oyuncular, uzayda kaza yapan bir aracın içinde mahsur kalan karakteri kontrol ederek hayatta kalmaya çalışıyorlar. Yapımda, karakterimizin hayatta kalması için gerekli malzemeleri toplarken, keşifler yapacak ve farklı zorluklarla karşılaşacaksınız. Normal şartlar altında 299 TL’ye satılan Breathedge, Epic Games sayesinde ücretsiz olarak indirilebilecek.

Epic Games haftanın ücretsiz oyunlarını açıkladı

Bir diğer ücretsiz oyun Poker Club ise, oyunculara çevrimiçi poker oynamak için eğlenceli bir ortam sunuyor. Oyuncular, gerçek zamanlı oyunlar oynayarak arkadaşlarıyla veya dünya genelindeki diğer oyuncularla mücadele edebiliyor. Normal şartlarda 33 TL’ye satılan Poker Club, bu hafta Epic Games’ten ücretsiz olarak indirilebilecek.

Epic Games, her hafta sunduğu ücretsiz oyunlarla oyuncuların yüzünü güldürüyor. Platform, oyunları ücretsiz sunarak, oyuncuların oyunları denemelerine ve yeni oyunlar keşfetmelerine olanak tanıyor. Söz konusu platform, ücretsiz oyunlarının yanı sıra düzenlediği kampanyalar ve etkinliklerle de adından sık sık söz ettiriyor. İlerleyen haftalarda oyun severleri çok daha heyecanlandıran yapımların platformda bedava olacağı da gelen bilgiler arasında yer alıyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*