Clubhouse simgesini değiştirdi sanatçı 1 milyon takipçi kazandı!

Sosyal medya uygulamalarının birbirini taklit etmesini bir fırsatta çeviren Clubhouse, farklı bir konsept ile karşımıza çıkmıştı. Sadece sesli sohbet imkanı sunan Clubhouse, davetiye sistemi ile üye kabul etmesi ve esrarengiz bir yapıya bürünemsi ile bir anda sükse yapmıştı.

Clubhouse’un iOS‘teki uygulamasında daha önce Bomani X isimli sanatçının fotoğrafı vardı. Ancak uygulama bugün güncellendi ve Axel Mansoor isimli yeni bir sanatçı uygulama simgesine hayat verdi.

Axel Mansoor Clubhouse’un yeni yüzü oldu

Axel Mansoor bu değişiklikten önce Clubhouse’da 19 bin civarında takipçiye sahipti. Ancak simge değişikliğinden sonra takipçi sayısı kısa süre içerisinde 1 milyonu aştı. Bir anda şöhreti yakalayan Axel Mansoor’un Clubhouse’da aktif olarak konuşmalara katıldığını belirtelim.

Clubhouse’un yeni yüzü olan Axel Mansoor şarkıcı ve söz yazarı olarak kendini tanımlıyor. Mansoor, özellikle çocuklar için ninniler söyleyip, her akşam Clubhouse’da uyumak isteyenlere yardımcı oluyor. Eğer uyku probleminiz varsa Axel Mansoor ile bunu çözebileceksiniz gibi görünüyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*