CES 2021’de tanıtılan en ilginç ürünler!

CES 2021’de tanıtılan en ilginç ürünleri sizler için bir araya getiriyoruz. İşte detaylar!

Pandemi sebebi ile online ortamda gerçekleştirilen CES 2021, ilginç cihazların tanıtımına sahne oldu. Bugün son günü olan fuarda şimdiye kadar görücüye çıkan en ilginç ürünleri sizler için bir araya getiriyoruz. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmayalım ve haberimizin detaylarına bir göz atmış olalım.

CES 2021’de dünyanın ilk akıllı parfümü olan Ninu tanıtıldı.Temel olarak 3 farklı kokuyu bünyesinde barındıran Ninu, telefona bağlanma özelliğine sahip. Uygulaması sayesinde kokuları birbirine karıştırma imkanı bulduğumuz akıllı parfüm, kişisel kokumuzu ortaya çıkarmamıza imkan tanıyor.

CES 2021 ilklere sahne olmaya devam etti. General Motors, dünyanın ilk sürücüsüz uçar arabasını görücüye çıkardı. Cadillac markasının otonom uçan arabası, bir kişi taşıyabilecek ve İngiliz Daily Mail gazetesinin haberine göre taksi olarak hizmet verecek. Ayrıca otomobil 90 km/s hıza kadar ulaşabilecek.

Fuar kapsamında tanıtılan ürünlerden birisi de Honor Band 6 oldu. Görünüşü itibari ile Huawei Watch Fit modeline benzeyen cihaz, normal kullanımda 14, yoğun kullanımda ise 10 günlük pil ömrü sunuyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*