CES 2021 fuarında en iyi 8 akıllı telefon açıklandı!

Her yıl düzenlenen CES (Tüketici Elektroniği Gösterisi), koronavirüs salgını sebebi ile içinde bulunduğumuz 2021 yılında dijital olarak gerçekleştirildi. Gerçekleşen CES 2021 fuarında, en iyi 8 mobil cihaz açıklandı.

CES 2021 fuarında en iyi 8 akıllı telefon açıklandı!

Yaklaşık son 1 yıldır dünyayı etkisi altına alan Covid-19 pandemisi, 2020 yılında gerçekleşmesi beklenen birçok etkinliğin iptal olmasına ya da dijital olarak gerçekleşmesine sebep olmuştu.

2021 yılı için düzenlenen CES (Tüketici Elektroniği Gösterisi) de bu durumdan nasibini aldı ve ilk kez dijital olarak gerçekleşti. Dijital olarak gerçekleştirilen CES 2021 fuarında birbirinden yenilikçi birçok elektronik ürün tanıtılmaya devam ederken, yılın en iyi mobil cihazları da seçildi. Ancak bu mobil cihazların, hangi kriterler baz alınarak seçildiği gizemini koruyor.

İşte CES 2021 fuarında açıklanan, yılın en iyi 8 akıllı telefonu;

OnePlus 8 Pro

Deyim yerindeyse amiral gemisi katili telefonu olarak tanımlayabileceğimiz ve oldukça etkileyici özelliklere sahip OnePlus 8 Pro zirvenin ilk sırasında yerini alıyor.

Samsung Galaxy A51 5G

Listedeki diğer telefonları dikkate aldığımızda teknik anlamda zayıf kaldığını belirteceğimiz Samsung Galaxy A51 5G, şirketin orta segment modellerinden biri. Ancak modelin fiyatına göre yüksek performans sunduğunu söyleyebiliriz.

Samsung Galaxy Note 20 ve Note 20 Ultra

Yılın en dikkat çeken modellerinin başında gelen Note 20 ve Note 20 ultra yılın kuşkusuz en güçlü cihazlarından biriydi. Performansı ile göz dolduran model listede yer almayı fazlası ile hak ediyor.

Samsung Galaxy Z Flip 5G

Şirketin 2. Nesil katlanabilir akıllı telefon modeli olan Samsung Galaxy Z Flip 5G, listenin 4. sırasında yer alıyor.

TCL 10 5G UW

Akıllı telefon sektöründe, 2020 yılının 2. yarısında ismini sıkça duymaya başladığımız TCL’in, TCL 10 5G UW modeli, fuara göre sürpriz bir şekilde yılın en iyi 5. telefonu seçildi.

LG Velvet 5G

Bir zamanlar fiyat/performans modelleri ile ülkemizde de oldukça dikkat çeken LG‘nin, takılıp çıkarılabilen kılıfı sayesinde 2 ekrana sahip olabilen ve aksesuar desteği ile ön plana çıkan yenilikçi telefon modeli Velvet ise listeye 6. sıradan girmeyi başarıyor.

LG Wing

Yine LG tarafından üretilen ve kızaklı dönen mekanizmaya sahip ilginç tasarımı ile dikkat çeken Wing listeye 7. sıradan girmeyi başarıyor.

Asus ROG Phone 3

Asus‘un üst seviye özellikleriyle dikkat çeken ve özellikle de oyuncular tarafından oldukça sevilen ROG Phone 3 modeli ise CES fuarında yılın en iyi 8. telefonu olarak yerini aldı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*