Bu Apple telefon modellerinin hızına yetişilmiyor!

Yüksek RAM kapasiteleri ile dikkat çeken en hızlı Apple telefon modellerini sizler için listeledik!

Tüm teknolojik ürünler zamanla yenilerek değişmeye ve gelişmeye devam ediyor. Örneğin; geçmiş dönemlerde kullanılan tuşlu cep telefonları, sadece saat ve takvim özelliği olan cep telefonları günümüzde yerini zengin özellikler ve donanımlarla akıllı telefon modellerine bırakmış durumda.

Elbette kullanım amacına göre insanların akıllı telefondan beklentileri farklılık gösteriyor. Her yaştan kullanıcı tarafından farklı teknik detaylara sahip akıllı telefonlar bütçe, donanım, tasarım gibi farklı teknolojik imkanları sebebiyle tercih ediliyor. Kimileri için haberleşmek yeterli olurken, kimileri ise akıllı telefonlarının video izlemek, oyun oynamak, sosyal medyada vakit geçirmek gibi çeşitli ihtiyaçlarını da karşılamasını bekliyor. Kimileri ise iş hayatında çeşitli uygulamalar ile faydalanmak istiyor. Uzun lafın kısası tüm kullanıcıların akıllı telefonlardan beklintisi farklılık göstermekte.

Lakin bu ihtiyaçlar ve beklentiler doğrultusunda telefonlarımızın da güçlü bir donanıma, uzun ömürlü bir pile, hızlı bir işleyişe sahip olmaları gerekiyor. Bu anlamda RAM kapasiteleri dikkat çekiyor. Zira RAM arka planda bekletilen uygulamalarınızı, her an kullanacakmışsınız gibi hazırda bekleterek, akıllı telefonlarımızdan daha hızlı ve kullanışlı bir şekilde faydalanmamıza olanak sunuyor.

Peki en yüksek RAM kapasitesine sahip Apple telefon modelleri hangileri? Dilerseniz şimdi de en hızlı Apple telefon modellerinin yer aldığı listeyi inceleyelim.

İşte en hızlı Apple telefon modelleri!

Apple iPhone 11 Pro Max

Fiyat: 15.092,00 TL

Apple iPhone 11 Pro Max

Ekran Boyutu:
5.8 İnç

Dahili Depolama:
64 GB

Bellek (RAM):
4 GB

Batarya Kapasitesi:
3046 mAh

Hat Sayısı:
Çift Hat

Hızlı Şarj:
Var

5G:
Yok

4.5G Desteği:
Var

Apple iPhone 11

Fiyat: 7.227,40 TL

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*