Bu akıllı robot süpürgelerden daha ucuzu yok! İşte o modeller!

Ülkemizde satışa sunulan en uygun fiyatlı robot süpürgeleri sizler için listeledik!

Son yıllarda hızlı bir şekilde büyüme kaydeden akıllı ev ürünleri, pandemi şartlarında herkesin evde kaldığı dönemde tüm dikkatleri üzerine topluyor. Bu ürünler arasında özellikle robot süpürge kategorisi yenilikçi ürünleri ile kullanıcıların ilgi odağı haline gelmiş durumda.

Robot sürügelerin özellikle de yapay zeka destekli modelleri oldukça ilgi çekiyor. Yapay zeka destekli robot süpürgeler, nesne algılama teknolojisi sayesinde, evin her yerinde dolaşarak özenli ve verimli bir biçimde temizlik yapıyor.

Bu modeller sürücüsüz araçlarda kullanılan sensörlerin bir benzeri olan LiDAR sensörle mesafeyi algılayarak, doğru hareket edebilmek için konum takibi yapabiliyor. Nesne algılama algoritması sayesinde nesneleri ayırt ederek, en güvenli ve verimli rotayı oluşturuyor.

Ayrıca üç boyutlu sensörü sayesinde oyuncak ve sandalye ayağı gibi nesneler arasındaki farkı algılayabilen bu akıllı robot süpürgeler, yerdeki en küçük nesneleri dahi tespit ederek dolaştığı odanın şeklini algılayabiliyor.

Temizleme performansı, navigasyon sistemi ve özellikleri gelişen robot süpürgeler, hayal edilemeyecek seviyede ilerlemeye devam ediyor. Dolayısı ile her yeni model ile bir önceki nesilden daha iyi temizlik yapıyor.

Dilerseniz sözü daha fazla uzatmadan sizler için hazırlamış olduğumuz Türkiye’de satışa suulan en uygun fiyatlı, en iyi robot süpürge modellerinin bulunduğu listemize hep birlikte göz atalım.

Not: Listemizi hazırlarken en basit modellerden, en iyi modellere doğru sıraladık.

İşte ülkemizde satışa sunulan en uygun fiyatlı robot süpürgeler!

Liectroux H6

Fiyat: 949,61 TL

Liectroux H6

Emiş Gücü:
800 Pa

Çalışma Süresi:
80 dk

Şarj Süresi:
6 Saat

Wi-fi:
Yok

Haritalama :
Yok

Düşme Engelleyici Sensör:
Var

Otomatik Şarj:
Yok

Islak Mop:
Yok

Bowai Lazy Smart Sweeping

Fiyat: 1.250,90 TL

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*