Asus ZenFone 8 Mini geliyor! iPhone 12 Mini’ye rakip!

2020 yılını sessiz geçiren markaların başında olan Asus, yeni senede daha agresif bir politika izleyecek gibi gözüküyor. Akıllı telefon pazarında beklenen başarıdan uzak bir performans sergileyen şirket, 2021’de ürün gamını genişleterek satış rakamlarını da arttırmanın planlarını yapıyor. Tayvan merkezli teknoloji devinin yeni hedefi ise iPhone 12 Mini‘ye rakip olabilecek bir modeli piyasaya sürmek. Bu telefonun ise Asus ZenFone 8 ailesinin en küçük üyesi olmasına kesin gözü ile bakılıyor.

Asus ZenFone 8 Mini geliyor! iPhone 12 Mini’ye rakip!

Modelin ismi yüksek ihtimalle Asus ZenFone 8 Mini olacak. Telefonun genel özellikleri ve fiyatı hakkında ise henüz herhangi bir bilgimiz maalesef ki yok. Ancak yakın zamanda bu detaylar da ortaya çıkacaktır ve biz de sizlerle bu bilgileri paylaşıyor olacağız. Zira son zamanlarda büyük ekranlı telefonların yanı sıra daha minimal telefonların da piyasaya çıkmaya başladığını gözlemliyoruz. Asus ZenFone 8 Mini de modaya ayak uyduracak ve hem küçük hem de güçlü olacak gibi gözüküyor.

Bildiğiniz gibi ABD merkezli teknoloji devi Apple, yakın zamanda iPhone 12 serisini piyasaya sundu. Ailenin en küçük üyesi ise iPhone 12 Mini olmuştu. Telefon 5.4 inçlik bir ekrana sahip ve bu da günümüz telefonları baz alındığı zaman bir hayli minimal kalıyor. Bakalım küçük ekranlı telefon üretme modası daha da genişleyecek mi? Bekleyip göreceğiz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*