Apple Beats Studio Buds+, IMDA sertifikası alır almaz piyasaya sürülebilir

Apple, yeni Beat kulaklıklar üzerinde çalışıyor ve geçen ay iOS 16.4 Release Candidate sürümünde bunun izleri bulundu. Kulaklıkların Beats Studio Buds+ adında olacağı ve 2021 yılında piyasaya sürülen orijinal Studio Buds kulaklıklarına bir güncelleme olarak sunulacağı tahmin ediliyor. Henüz resmi bir açıklama olmasa da kulaklıklar IMDA sertifikası aldılar, bu da lansmana bir adım daha yaklaştıklarını gösteriyor.

IMDA sertifikası, kulaklıklarla ilgili herhangi bir özel ayrıntı vermiyor. Endonezya otoritesi, Beats Studio Buds+ kulaklıklarını A2872 ve A2871 model numaraları ile listeliyor ve bu kadar bilgiye sahibiz. Kulaklıklar, yakın zamanda FCC web sitesinde de görüldü ancak orada da ilginç bir bilgi bulunmadı.

Apple Beats Studio Buds+, IMDA sertifikası alır almaz piyasaya sürülebilir

Neyse ki, kulaklıklar geçen ay IOS 16.4 Release Candidate sürümünde bazı önemli özelliklerle ortaya çıktı. Studio Buds+ kulaklıklarının orijinal Beats yongasının aksine Apple yongası içereceği keşfedildi. Yeni yonga, “Hey Siri” aracılığıyla sesli komutlar, cihaz otomatik geçişleri ve ses paylaşımı gibi yeni özellikler sunacak.

Kulaklıkların aktif gürültü önleme ve şeffaflık modu gibi standart özellikler sunması bekleniyor. Sızdırılan bir görüntüde, Beats kulaklıklarının play / pause medya kontrollerine ve gürültü engelleme modları arasında geçiş yapmak için basılı tutma seçeneğine sahip olduğu görülebilir. TWS, yeni siyah bir renkte ve altın detaylarla göze çarparken, tasarımının geri kalanı öncülüne göre temel olarak aynı kalıyor. Diğer özellikler hakkında henüz bilgi yok.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*