AirPods Max’i ağlatan kulaklık: V-Moda M-200 ANC

CES 2021 kapsamında yeni ürünler tanıtılmaya başladı. Bugün ise kulaklıkları ile ünlü V-Moda, yeni kulaklığını tanıttı. AirPods Max’in tahtını sallayacak olan V-Moda M-200 ANC, tasarımı ve ses özellikleri ile ön plana çıkıyor.

V-Moda M-200 ANC, isminden de anlayacağınız gibi aktif gürültü engelleme özelliği ile geliyor. iOS ve Android uygulamalarından hem ANC‘nin şiddetini hem de Equalizer ayarlayabileceğiniz bu kulaklık 499 dolarlık fiyatı ile dikkat çekiyor.

Önümüzdeki haftalarda satışa sunulacak olan V-Moda M-200 ANC, 40 mm sürücüleri ile ses kalitesi konusunda AirPods Max’ten bir kaç gömlek üstün diyebiliriz. Kulaklık hem kablosuz hem de kablolu olarak bağlanabiliyor.

Ancak kablolu bağlamak için AirPods Max’teki gibi kabloyu harici olarak satın almanıza gerek yok. Çünkü kutu içeriğinden hem kulaklığı tam koruyan bir koruma kabı hem de kablolar çıkıyor.

320 gram ağırlığında olan V-Moda M-200 ANC, şık tasarımı ile de dikkat çekiyor. Şimdilik kulaklığın incelemeleri gelmediği için aktif gürültü engelleme performansını bilmiyoruz. Ancak daha önce V-Moda M-100 Master kullandık. ANC olmamasına rağmen M-100 bile pasif olarak sesi yüzde 80 oranında engelleyebiliyordu. İşin içine ANC girince seslerin tamamının izole edeceğini düşünüyoruz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*