4000 – 4500 TL arası en iyi akıllı telefonlar – Ocak 2021

2021 Ocak ayı güncel fiyatlarını dikkate alarak 4000 – 4500 TL arası fiyat etiketine sahip telefonları sizler için bir araya getirdik.

Diğer elektronik ürünlerde olduğu gibi, akıllı telefon alırken de birçok kriteri dikkate alıyoruz. Özellikle de bütçemizi ve ihtiyaçlarımızı karşılayıp karşılamadığını dikkate alıyoruz. Ancak yine de amiral gemisi olarak nitelendirdiğimiz üst seviye telefonlar, tasarımları, kameraları, işlemci gücü, performansı ve diğer özellikleriyle dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Lakin malesef bu telefonlar fiyatlarıyla herkese hitap etmiyor. Tüketiciler genellikle iyi özelliklere sahip ve uygun fiyatlı telefonları araştırıyor.

Günlük hayatta elimizden düşürmediğimiz akıllı telefonlarımızın faydaları yalnızca görsel ve sesli iletişimi sağlamakla sınırlı kalmıyor. Alışverişten bankacılık işlemlerine, sağlıktan öğrenim faaliyetlerine, not almaktan anı kaydetmeye kadar sundukları birçok farklı avantaj ile telefonlar insan hayatını fazlasıyla kolaylaştırıyor. Bu nedenle akıllı telefonlardaki model çeşitliliği de her geçen gün ve hızla artmaya devam ediyor.

Dolayısı ile gelişerek çeşitliliği artan telefonların fiyatları da bu ölçüde değişmeye devam ediyor. Özellikle de son dönemde onlarca yeni marka, onlarca yeni model türedi ve hepsi birbirinden pahalı.

Lakin bir nebze de olsa orta seviyenin bir tık üzerinde akıllı telefon satın alma niyetindeyseniz ve almak istediğiniz telefon modeline 4500 TL’den fazla para harcamak istemiyorsanız, tavsiye ettiğimiz modellere mutlaka göz atın.

Ocak ayı güncel fiyatlarını dikkate alarak derlediğimiz 4000 – 4500 TL arası fiyat etiketine sahip telefon modellerinin bulunduğu listemiz, yalnızca 2018, 2019 ve 2020 çıkış yılına sahip modellerden oluşmaktadır.

Not: Telefonlar, internet satış fiyatları dikkate alınarak listelenmiştir. Mağaza fiyatları, belirtilen fiyatlardan daha yüksektir.

İşte 4000 – 4500 TL arası en iyi akıllı telefonlar;

Samsung Galaxy S10+ Plus

Fiyat: 4.500 TL (Outlet Fiyatı)

Samsung Galaxy S10+ Plus

Fiyat: 4.500 TL (Outlet Fiyatı)

Samsung Galaxy S10

Fiyat: 4.400 TL (Outlet Fiyatı)

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*