2021 Nissan Juke Türkiye’de satışa sunuldu! İşte fiyatı

Merakla beklenen 2021 Nissan Juke Türkiye fiyatları belli oldu. İşte araç hakkındaki detaylar!

B Sınıfı SUV modelleri arasında en çok ilgi görenlerden birisi olan Nissan Juke, baştan aşağı yenilendi. 2021 versiyonu ile beraber pek çok alanda yapılan değişiklikler de dikkat çekerken, aracın fiyat listesi de resmi olarak açıklandı. Dilerseniz ilk olarak modelin yeni neslinde öne çıkanları sizlerle paylaşalım ve daha sonrasında da fiyatları konuşalım.

2021 Nissan Juke, dış tasarım çizgisi ile tamamen yenilenmiş durumda. Bu yenilik ilk olarak arka stoplarda kendisini gösteriyor. Yapılan makyaj çalışmaları sayesinde aracın yeni neslinde çok daha hırçın hale geldiğini görmüş oluyoruz. Yeni Nissan Juke yalnızca arka stoplarında değil ön tarafta da bir dizi dokunuş ile daha karizmatik hale geliyor. Bu dokunuşlar, modeli rakipleri karşısında iddialı bir SUV haline getirmiş.

Yeni nesil Nissan Juke sadece dış tasarım olarak değil, iç kısımda da birçok yeniliği bünyesinde barındırıyor. 7 inç büyüklüğünde bir dijital gösterge ekranı ile gelen model, buna ek olarak 8 inçlik bilgi-eğlence ekranı ile de kullanıcılara iyi bir deneyim vadediyor.

2021 Nissan Juke renk seçenekleri konusunda da oldukça bonkör. Bu anlamda tüketicileri bekleyen tam 11 farklı renk seçeneğinin mevcut olduğunu söyleyebiliriz.

Bizce araç bagaj hacmi konusunda da kullanıcılarını üzmeyecek. Zira 422 litreye varan geniş bagaj hacmi, sınıfının beklentilerini karşılar nitelikte.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*