2020 Skoda Superb güncel fiyat listesi! Şimdi Passat düşünsün

2020 Skoda Superb fiyatlarını bu ay da ele alıyoruz. İşte otomobilin güncel fiyat listesi!

Bildiğiniz gibi 2020 yılı otomobil fiyatlarının sürekli olarak arttığı bir yıl oldu. Tabii buna bağlı olarak tüketicilerin alım güçleri de olumsuz anlamda etkilendi. Çok kısa bir zaman dilimi içerisinde büyük zamlar ile karşılaştık ve hatta sıfır otomobil satın almak isteyen kişiler, otomobil bulamaz hale geldi. Zira koronavirüs pandemisi sebebi ile tüm dünyada yaşanan tedarik sıkıntıları, ülkemizi de etkilemişti.

Yetkili bayilerin herhangi bir fiyat sabitlemesi de yapmaması işin bir başka noktasıydı. Ancak 2021 yılında fiyatların biraz daha yumuşaması bekleniyor. Genel olarak iyimser olan bu hava, henüz yılın ilk ayında kendisini göstermişti. Şimdi ise Şubat ayındaki fiyat listelerini sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz.

Bildiğiniz gibi ülkemizdeki Passat sevdası bambaşka. Ancak Passat ile aynı sınıfta olan ve daha uygun fiyatlı olan başka otomobiller de var. 2020 Skoda Superb ise bunlardan sadece bir tanesi. Geniş bagaj ve iç hacmi sayesinde tam bir aile otomobili olan 2020 Skoda Superb, fiyat listesi ile de dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Zira aracın fiyatları Passat’ın altında seyrediyor.

Dilerseniz biz de lafı fazla uzatmadın söz konusu modelin güncel fiyat listesine bir göz atmış olalım. İşte detaylar!

1.5 TSI ACT 150 PS DSG Elite

Fiyat: 343.500 TL

1.5 TSI ACT 150 PS DSG Premium

Fiyat: 367.000 TL

1.5 TSI ACT 150 PS DSG Prestige

Fiyat: 409.900 TL

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*